לקוחות ממליצים

 • "תקופת הקורונה חידדה עד כמה הליווי הארגוני של צוות אפקט-טיב בניהול השינוי באגף לגיל הרך היה מדויק וסייע לנו להיות מוכנים לאתגרים שעמדו בפנינו – אלו שידענו עליהם ואלו שלא.
  ההתמודדות של הצוות הניהולי, בתוספת התשתיות שנבנו, מאוד הוכיחו עצמן".

  ספטמבר 2020

  נעמי מורנו מנהלת אגף הגיל הרך בויצו client logo-wizo
 • "אני מכיר את חברת אפקט-טיב ואת שגיא משיתוף פעולה ארוך, איכותי והכי חשוב, כזה שמביא לשיפור באפקטיביות הניהולית ובתוצאות התפעוליות והעסקיות בשני מפעלים של חברת "אדמה".

  במפעל "אדמה-אגן"  הוביל שגיא ביחד עם מנהלת המשא"ן שלנו תהליך הכשרה ופיתוח למנהלי משמרות בייצור, ולמנהלי עבודה. הצלחת פיתוח המנהלים הובילה להרחבתו לעבודה עם צוותי הניהול של מתקני הייצור ומעטפת הייצור שתרמה רבות להתייעלות העבודה ובעיקר לטיוב תהליכים וממשקים בין מתקני הייצור מעטפת הייצור.

  ב"אדמה-מכתשים", אותו אני מנהל כיום הוביל שגיא תהליך הכשרה ופיתוח מנהלי משמרות בדומה לתהליך באגן ובהצלחה דומה, שהוביל, גם במכתשים להרחבת הפעילות לעבודה במתקנים עם צוותי הניהול והביא לשיפור משמעותי ביעילות העבודה ואיכות הממשקים.

  מצאתי בשגיא שותף אמיתי בחשיבה , בהתלבטויות ובביצוע. שותפות המבוססת על מחויבות אמיתית לאנשים ולתהליך, קשר אישי, הכרות עמוקה עם עולמות התוכן השונים של כל גורם במפעלים."

  הדרן עולמי מנכ"ל אדמה מכתשים לוגו אדמה
 • "בחצי השנה האחרונה חברתנו פלייט-מדיקל עבדה עם ד"ר צחי הררי מחברת אפקט-טיב בהטמעת תהליכי פיתוח, שינוי תרבות ארגונית, העצמת וליווי עובדים ומנהלים בחברה ובניית בסיס ליזמות ארגונית. ראינו שיפור מתמיד בביצועי החברה, עבודה יעילה יותר, מסודרת יותר שתורמת רבות לחברה ולאווירה בחברה. עובדים ומנהלים הועצמו ורמת שביעות הרצון של העובדים וההנהלה עלתה בצורה משמעותית הודות לדבקות במטרה, עבודה מתודית ומסודרת והמקצוענות של צחי".

  אמיר קליינשטרן מנכ"ל פלייט-מדיקל client logo-flightmedical
 • שמחה לשתף כי עבדנו עם חברת אפקט-טיב במספר פרויקטים, בין השאר קורס מנהלי צוותים במטה, תהליך ניהול פרויקטים בחטיבת שיווק, תהליך ייעוץ וליווי במגזר הלקוחות העסקיים שלנו, וגם אימון וליווי אישי. את תוכנית פיתוח מנהלי צוותים הובילה נילי, ואת יתר הפרויקטים היתה לנו הזכות לעשות יחד עם דורון שטייר. יכולת הניתוח, העמקה, השותפות ולבסוף התוצר הסופי של דורון  –  נדיר. נדיר בדיוק שלו, האיכות שלו, והערך העסקי שהוא מייצר.

  לדורון יש יכולת העמקה, הבנה רחבה במגוון עולמות תוכן, וכן יכולת חיבור לעובדים ומנהלים רבים במגוון פרופילים של עיסוקים.

  אני בטוחה שכל מי שייקח אותו כשותף לעשייה, יזכה בשותף להצלחה"

  סיגל כהן מנהלת אגף פיתוח משאבי אנוש והדרכה, בזק לוגו בזק
 • "אני זכיתי לעבוד עם אפקט-טיב וספציפית עם דורון שטייר במהלך שנת 2020, כמנהל וותיק בארגון יצא לי לפגוש במהלך שנותיי יועצים, מאמנים ומלווים רבים. דורון ידע לחבור לארגון ולאנשים, לא בחל בירידה לפרטים , לא יצא לדרך לפני שהכיר את הצרכים, הסוגיות והמבנה הגנטי של האגף.

  דורון בנה תהליך חכם שרתם לתוכו את העובדים והמנהלים כאחד, לצד מקצוענות, רגישות וראיה נבונה של דברים הפך לכתובת להתייעצות .

  מגלה התעניינות ונרתם לכל פניה קטנה כגדולה, בזכות הנוכחות הצלחתנו "להצמיח" אוכלוסייה שלמה של מנהלים ועובדים , התוצאות לא אחרו לבוא.

  התחושה הקיימת היא למעשה שהנחנו תשתיות חדשות ותהליכים חדשים שמובילים לחשיבה שונה מחוץ לקופסה, פעולה שמבססת חדשנות חשיבתית משנה הרגלים , כל אלו לא רק ברמה התאורטית אלה הלכה למעשה.

  על כך ובביטחון מלא אני יכול לומר שאפקט-טיב שונה מכל מה שהכרתי עד כה.

  תודה רבה על ההזדמנות"

  רון זהבי מנהל אגף לקוחות אסטרטגיים, בזק לוגו בזק
 • אני ממליץ בחום על אפקט-טיב ומר נועם תמרי וקסר בפרט.

  נועם מלווה אותי ואת צוות המכירות בחברה מזה כשנה וללא ספק חולל מהפך בתפיסת אופן תהליך המכירה, מדיוק המסרים השיווקיים ועד הטמעת כלים אופרטיביים ושגרות עבודה לשימוש צוות המכירות והצוות הניהולי.

  לנועם כישרון מיוחד להגיע ולגעת בכל אחד מאנשי הצוות, כל אחד בדרכו, ובנועם רב, ולרכוש את אמונם, ובמקביל יודע לדרוש ולהחזיק את הצוות קצר, ומכוון מטרות.

   

  רוני וולקן מנכ"ל שורו client logo-shuru
 • חברת נתיבי איילון עברה בשלוש השנים האחרונות מהפכה: מחברה ממשלתית עייפה לחברה חדשנית פורצת דרך בעלת תחומי עיסוק נרחבים.

  בשנה וחצי האחרונות סדנאות פיתוח המנהלים בחברה הופקדו בידי יועצי "אפקט- טיב". אנשי אפקט-טיב בנו יחד עמנו קורסי ניהול רלוונטיים ומותאמים ליעדים החדשים והשאפתניים של החברה. בקורסים הושם דגש על גיבוש קאדר המנהלים ויצירת שפה ניהולית חדשה, לצד תוכניות פיתוח אישיות למנהלים שהגיעו מרקעים שונים והם בעלי ניסיון שונה ומגוון.

  קורסי המנהלים זכו להצלחה רבה משום שמחד אפשרו לכל אחד מהמנהלים להתוות את סגנונו ודרכו הניהולית באופן עצמאי ומאידך אפשרו לנו כארגון מתחדש לאבחן מה הם אזורי החוסן הניהוליים שלנו ואילו מיומנויות עלינו לחזק כדי לעמוד יחד ביעדים המאתגרים.

  בקיצור  – נשארנו עם טעם של עוד  ?

  ואנחנו מתעתדים להוסיף ולשתף את יועצי אפקטיב גם בתוכניות הפיתוח למנהלים בשנים הבאות."

  שני בר עוז מנהלת מש"א חברת נתיבי איילון client logo-ayalon
 • "יחד עם חברת אפקט-טיב, שלומי, ובעיקר שגיא תלמי, בנינו את הצוותים הניהוליים במחלקות השונות במפעל והובלנו שינוי בתפיסה הניהולית של מנהלי הביניים.

  התהליך כלל הכנה מקצועית ויסודית  ובנית תוכנית ש"תפורה" למידותינו בשיתוף הנהלת המפעל עם שגיא. במהלך התוכנית המנהלים שהשתתפו במפגשים עברו תהליך משמעותי ו"צמחו" תוך כדי התקדמות הקורס.

  גם לאחר סיום תוכנית הפיתוח שגיא המשיך ללוות את התהליכים המחלקתיים ועד היום הוא כתובת לדילמות, ייעוץ והחלפת חוויות מקצועיות."

  עמית קלימי מנהל מפעל Wavelength לוגו וויבלנגת'
 • צפו בהמלצה המוקלטת:

  אורן ירושלמי מנכ"ל חסון ירושלמי client logo-hason yerushalmi
 • ההכרות שלנו עם חברת אפקטיב הינה באמצעות  יועצת מטעם החברה- אפרת בנש לוי . אפרת  מנחה בחברתנו (המרכז לטכנולוגיה חינוכית) את הכשרת פיתוח המנהלים עבור דרג הניהול הראשון וסדנאות נוספות.

  אפרת יועצת ומנחה מאד מקצועית ומנוסה, קשובה עם המון סבלנות, שואלת את השאלות הנכונות ונוגעת בנקודות החשובות בצורה מדויקת, ברורה , בלתי אמצעית  ומכבדת. אפרת יודעת לאתר את הצרכים האמיתיים של המשתתפים והארגון ולחבר בניהם בהצלחה. הלמידה הינה פרקטית בהתאמה מלאה לצרכים שעלו ומקרי הבוחן שהוצגו ע"י המשתתפים תוך כדי תנועה ואנו מודים לה  על תרומתה  המשמעותית בתהליך.

  הדס רז מנהלת פיתוח ארגוני ולמידה – מט"ח לוגו מט
 • צפו בהמלצה המוקלטת:

  איילה טל-אל מנכ"לית עמותת AV ישראל לוגו AV ישראל
 • "אנחנו עובדים עם חברת אפקט-טיב ועם נועם החל מפברואר השנה כדי לבנות ולשדרג את מערך המכירות שלנו. שמחתי לגלות כי נועם מקצועי, נעים לעבוד איתו ומאוד מוכשר. במהלך הליווי שלו איתנו ראינו שיפור משמעותי ביכולת של החברה לייצר מכירות ולהתניע את התהליכים הפנימיים בנושא.

  אנחנו לקראת סוף שנה ובשלבי הסיכומים ואני יכול להגיד שלמרות הקורונה וכל מה שקורה בעולם, אנחנו רואים שיפור במכירות לעומת שנה שעברה, ואני משייך את זה למאמצי המכירות שלנו."

  אורן עייני מנכ"ל ובעלים חברת ריינוס לוגו ריינוס