פיתוח והכשרת מנהלים

אנחנו באפקט-טיב מאמינים כי ניהול זה מקצוע,  ופועלים במגוון פתרונות ותהליכים להעניק למנהלים כלים מעשיים להשיג רמות גבוהות של אפקטיביות. היום תפקיד המנהלים והמנהיגים בארגון עובר תהפוכות ושינויים רבים הן בתפיסת המנהיגות והן במיומנויות והכלים הנדרשים על מנת להצליח . 

דרך עבודתנו משלבת שיטות, כלים ותהליכים מגוונים במטרה להביא ערך מוסף גבוה לארגונים והמנהלים ומאמינים בגיבוש פתרון ממוקד ומותאם לכל צורך של הלקוחות שלנו.  

פעילות ההדרכה שלנו מבוססת של שיטה ייחודית שפיתחנו –  "נעשה ונלמד" ששמה את ההטמעה והיישום בלב העשייה. 

 • מזה 15 שנה אנו מובילים הכשרות מנהלים ותהליכי פיתוח מנהיגות במאות ארגונים. אנו מציעים הכשרות לכל שדרת הניהול בארגון מעתודה לניהול, טאלנטים, כניסה לתפקיד ניהולי ראשון, דרג ניהולי שני (מנהלים של מנהלים) ועד הנהלות בכירות

  אנו מלמדים כלים, מיומנויות ותפיסות ניהוליות מתקדמות המעניקים למנהלים את יסודות מקצוע הניהול על מודל "אני מנהל צוות בארגון" אותו פיתחנו בחברה.

  בנוסף אנו מעניקים ליווי אישי ואימון למנהלים הן בכניסה לתפקיד והן במהלך תפקיד לטובת הצלחה והשגת יעדים ממוקדים. הליווי האישי שלנו ממוקד באירועים, מקרים ודילמות מהמציאות של המנהל תוך מתן כלים מעשיים ליישום מהיר.

 • אנו מאמינים כי מרכיב תפקיד חשוב של המנהלים היום הוא בפיתוח וחיזוק המחוברות של העובדים. לאור זאת פיתחנו תכנית הכשרה ייעודית וייחודית עבור מנהלים "המנהל המפתח". 

  בתוכנית זו מקבלים המנהלים כלים מעשיים לניהול שיחת התפתחות, בניית תכנית התפתחות אישית לעובדים, יסודות וגישות מתקדמות לשימור עובדים, חיזוק המוטיבציה, למידה וניהול קריירה בארגון. 

  התוכנית התבצעה בהצלחה רבה בעשרות ארגונים בשנים האחרונות והעניקה כלים למאות מנהלים בדרגי הניהול השונים. התוכנית זכתה במקום 1 בפרס המצוינות של עמותת משאבי אנוש בשנת 2020. 

 • האתגר הגדול של כל הנהלה הוא לעבוד יחד כצוות אפקטיבי, ממוקד ומגובש למימוש האסטרטגיה והחזון של הארגון. הנהלות רבות עובדת בפועל כקבוצה (מודל הכוכב) ולא כצוות ולכן סובלות מפערים ואתגרים בעשייה. 

  אנו מציעים תהליך מתודולוגי סדור, הלוקח את ההנהלה למסע משותף ממוקד להפוך לצוות אפקטיבי ומנצח. התהליך כולל הגדרה משותפת של מטרות, אסטרטגיה ותמונת עתיד, מיזמים משותפים, הגדרות תפקיד, מנגנוני תקשורת, ערכים ונורמות, תהליכי קבלת החלטות ועוד . ניתן להתחיל את התהליך עם כלי אבחון המעניקים להנהלה תמונת ראי בפרמטרים החשובים כצוות. 

  לאורך השנים הובלנו באפקט-טיב עשרות תהליכי פיתוח הנהלה מוצלחים במגוון ארגונים ומגזרים. 

 • העשייה הארגונית מלאה בפרויקטים קטנים או גדולים , ארוכים או קצרים ואין כמעט מנהל או מוביל שלא מעורב בהובלה וניהול פרויקט בעשייה שלו . 

  ניהול פרויקטים הוא מקצוע, ולכן אנו מציעים מגוון פתרונות להטמעה של מצוינת בניהול פרויקטים בארגון:

  הכשרה למנהלי פרויקטים, ליווי אישי, ייעוץ הפרויקטים מורכבים, ייעוץ ל PMO ועוד . כל הפתרונות שלנו מותאמים במדויק למאפיינים וצרכים של הארגון על מנת להבטיח הטמעה ותרומה להצלחת העשייה בארגון והשגת היעדים . 

  צוות היועצים שלנו בעל ניסיון רב שנים בהובלה וניהול פרויקטים במגוון המתודולוגיות , הכלים וסביבות עבודה. 

 • האתגר הגדול ביותר של עולם ההדרכה הוא מדידת האפקטיביות. במודל קיקפטריק הוותיק מדובר בדיוק על זה – על יישום והשגת תוצאות עסקיות. אנחנו לקחנו את זה צעד אחד קדימה… מבחינתנו ההטמעה של הלמידה היא המטרה העיקרית.

  מתוך הניסיון המצטבר, מחקר ומתוך שליחות פיתחנו את שיטת "נעשה ונלמד" ששמה את היישום בלב העשייה.  השיטה מבטיחה הטמעה ממשית של הנלמד במציאות והשגת ההתנהגויות רצויות אליהם מכוון הארגון. אנו משלבים שיטות למידה מגוונת, משימות יישום, וממשים הלכה למעשה את תמהיל 70:20:10 בעשייה שלנו. נעשה ונלמד היא תפיסת ההפעלה שלנו באפקט-טיב ומהווה את הבסיס לפיתוח ההכשרות המתאימות בדיוק עבורכם.

למידע נוסף - צרו קשר

  תחומים נוספים